Kalıcı Oje Nedir?


Kadınlar için kişisel bakımda ojeler oldukça önemli yer tutarlar. Sürekli olarak ellerinin güzel görünmesini isteyen bakımlı kadınlarımız için, ojeler en sık başvurulan görsel bakım ürünüdür. UV teknolojisinin aktif olarak kullanımıyla ojelerin kalıcılık seviyesi artırılmıştır.

Kalıcı oje haftalar boyunca parlaklığını kaybetmeden temiz görünümünü korumayı başarır. Hava ve su geçirme özelliği sayesinde haftalar boyunca tırnak üzerinde kalmasına rağmen sararma yapmaz ve tırnaklarınıza zarar vermez.

Kalıcı oje uygulaması ayrıca tırnak kırılması olan kişilerde tırnağın kalınlaşmasını sağlar ve kırılmasını önler. Bu uygulamada herhangi bir takma tırnak veya protez tırnak işlemi uygulanmaz direkt tırnağınız üstüne normal oje uygulaması gibi sürülür.

Kalıcı Oje Ne Kadar Dayanır?

Normal ojeler günlük olarak değişim gerekliliğini beraberinde getirirler. Kalıcı oje uygulamalarında ise tırnakta kalma süresi ortalama olarak 2 haftalık süre boyunca devam eder. Bakımların doğru yapılmasıyla süre 1 aya kadar uzayabilmektedir.

Kalıcı Oje Nasıl Uygulanır?

Önce tırnaklar istenilen şekilde törpülenir. Daha sonra tırnaklar yağdan arındırılır ve tırnaklar matlaştırılır. Koko Kalıcı oje Base ve Toap Coat kullanılmadan tek aşamada uygulanabilen en yeni teknoloji ile üretilmiş, özel bir kalıcı oje'dir. Her kat için tırnaklar 60 saniye UV ışığında bekletilir. Uygulama bittikten sonra ellerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.