Peeling’lerin Faydaları Nelerdir?

Peeling ne demek, diye araştırdığımızda bunun cildin ölü hücrelerden arınması için yapılan bir uygulama olduğunu görüyoruz. Peeling maske olarak da yapılan bu uygulama için cilt tipinizle uyumlu bir ürün kullanmanız önemlidir. Doğru şekilde yapacağınız peeling ile daha sağlıklı ve pürüzsüz görünen bir cilde sahip olabilirsiniz. 

Farklı cilt sorunlarını da ortadan kaldırmayı amaçlayan peeling çeşitleri içeriği ve özellikleri yönünden birbirinden ayrılır. Bunlar arasından seçim yaparken peeling markaları tarafından birçok ürün formülü göreceksiniz. Bu formülleri dikkatle incelemeli, içerdiği maddelerin cildinizle olan uyumunu göz önüne alarak, cildiniz için en güvenilir ve sağlıklı olan cilt bakım ürünlerini tercih etmelisiniz. Biz de Koko Nail olarak sağlıklı ve farklı cilt tiplerine uyumlu ürünlerimizi meyve, sebze, çiçek, süt ve bal özleriyle birleştirerek sizlere sunuyoruz. Cildiniz ve ruhunuz için önemli bir adım atmak istiyorsanız zengin formüllerle sunduğumuz şekerli peeling ve deniz tuzu peeling çeşitlerini mutlaka deneyin.

Peeling Nasıl Yapılır?

Peeling nasıl yapılır sorusuna yanıt aradığınızda uygulamanın genelde tüm peeling ürünleri için benzer olduğunu görebilirsiniz. Bu ürünler yağlı, karma ve kuru cilt tipleri için özel olarak hazırlanmaktadır. Peeling yapımı için içerisinde iri taneleri olan ürünü tercih ettiyseniz nemli cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Sürme işlemini bitirdikten sonra ürünün cildinize nüfuz etmesi için bir süre beklemeli ve daha sonra cildinizi ılık su ile durulamalısınız. Böylece yapacağınız peeling temizlik işlemi daha faydalı hale gelecektir. Eğer sürdüğünüz ürünü cildinizde gereğinden fazla bekletirseniz cildinizin hassasiyeti artabilir. Bu nedenle peeling krem sürmeden önce kullanma talimatını okumanızda yarar vardır.

Peeling Ne İşe Yarar?

Peeling faydaları cildine özen gösteren çok sayıda kişi tarafından merak edilir. Organik olarak üretilmiş peeling kullandığınızda cildiniz için mineral dengesi sağlanacak ve daha temiz bir cilde kavuşacaksınız. Aynı zamanda cildinizin yumuşak ve nemli kalmasına da yardımcı olan peeling jel vücuda ısı verip kan dolaşımını artırır. Doğru şekilde uygulayacağınız peeling ile cildinizdeki kirin ve ölü derilerin tamamıyla ortadan kalktığını görebilirsiniz.

Peeling öneri ve tavsiyelerine ihtiyaç duyduğunuzda Koko Nail peeling grubunun hem ürün kalitesi hem de güvenilirlik yönünden yaygın olarak tercih edildiğini görebilirsiniz. Tüm cilt tipleri için kullanabileceğiniz, yüzde yüz orijinal peeling çeşitlerini yurt içi ve yurt dışı kanallarımızla satışa sunuyoruz. Dilediğiniz zaman kolaylıkla ulaşabileceğiniz peeling ürünlerimiz cildinizde istediğiniz etkiyi gözle görülür şekilde ortaya çıkaracak, cildinizde herhangi bir yan etki yapmayacaktır. Ayrıca farklı ürün boyutlarına özel peeling fiyatları indirimler ve kampanyalar eşliğinde size ulaştırılmaktadır.