Siperlik Nasıl Takılır ve Siperlik Virüsten Korur Mu?

Özellikle Koronavirüs ile birlikte günlük yaşamımızda gösterdiğimiz ekstra tedbirlere bağlı olarak, gözler son dönemde kullanımı artmış olan yüz koruyucu siperliklere çevrilmiş durumda. Koruyup korumadığı konusunda ise fikirler ikiye ayrılmaktadır. Bu aşamada da satın alacağınız yüz siperliğinin kalitesi devreye girmektedir. Yüzü tamamen sarması ve direkt temas etmesi durumunda zarar verecek sıvı ve cisimlere karşı koruması önemlidir.


Özel tasarım Koko Nail Yüz Maskesi Siperlik tekli ve yedekli çeşitleri ile aksesuar kategorisinde sunulmaktadır. Alt tarafında yer alan mekanizma, insan sağlığına uygun şekilde hazırlanmıştır ve rahat bir kullanım sunmaktadır. Ayarlanabilir mekanizması sayesinde siperliği istediğiniz gibi baş bölgenize yerleştirebilirsiniz. Bu sayede maske ile birlikte kullanımında ekstra tedbir almış olur ve Koronavirüs gibi dış etkenlere karşı ikincil bir koruma elde edersiniz.  

Siperlik Yüz Maskesi Korur Mu?

Yüz maskesi siperlik başa geçmeli bir ürün olması sayesinde alın hizasından çene kısmına kadar kapalı bir kalkan oluşturur. Hava yoluyla yüz ve göz bölgenize temas edebilecek dış etkenleri engellemek amacıyla geliştirilmiştir. Sosyal mesafe kurallarına ikincil bir önlem getiren yüz koruma maskesi siperlik, günlük kullanımda açılır kapanır sistemi ile kolaylık sağlamaktadır.  

Koko Nail Yüz Maskesi Siperlik Yedekli tasarımı sayesinde, günlük yaşamda kullanıma uygun olmanın yanında dezenfektan gibi ürünlerle temizlenmesi ve gerekli durumlarda değiştirilmesi kolay bir tasarıma sahiptir. Siperliğinizi kullandıktan sonra dilediğiniz gibi temizleyebilir ve üzerindeki bakteri oluşumunu engelleyebilirsiniz. Maske ile ortak kullanımında çift hazneli bir koruma elde edebilir ve Koronavirüs dahil tüm dış etkenlerden kendinizi soyutlayabilirsiniz. Bu sayede pandemi sürecini etkili koruma yöntemleriyle geçirebilirsiniz.  

Her türlü ortamda rahatlıkla kullanılabilmesi sayesinde ister çalışma ortamlarında ister market, eczane, hastane gibi steril olmanın önem taşıdığı mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanarak dış etkenlere karşı önlem alabilirsiniz. Hava yolu ile gelen etkilere karşı filtre görevi gören yüz maskesi siperlik, sosyal mesafe kurallarının ihlal edilebileceği bölgelerde, sizden kaynaklı olmayan mesafe ihlallerine karşı koruyucu kalkan oluşturacaktır. Koronavirüs ve pandemi döneminde ihtiyaçlarınızı karşılamak adına dışarıya çıkmanız gerektiğinde yüz koruyucu maske ve siperliklerle kendinizi bakteri ve virüslere karşı koruyabilir, eldiven ve maske gibi steril desteklerle Koronavirüsü kendinizden uzak tutabilirsiniz. Koko Nail Kişisel Bakım kategorisinden koruyucu maske siperliklere erişebilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.