Sür, Düzelt ve At: Her Gün Yeni Bir Maskara Fırçası

Artık popüler dönemde her ürünün tek kullanımlık olan çeşitleri tercih edilmeye başlandı. Hem hijyenik hem de göz çevresi gibi çabuk mikrop kapabilen kaş ve kirpikler için yeni bir ürün olan tek kullanımlık maskara fırçaları oldukça gündemde. Kirpik ya da kaşlarınıza sürerek istediğiniz sonucu elde ettikten sonra veda edin ve bir sonraki makyajınızda ambalajından yepyeni bir maskara fırçası çıkarın. Özellikle kaş ve kirpik gibi serumları uygularken fırçaların gereken sterillikte olması gerektiği için Koko Nail Tek Kullanımlık Maskara Fırçası, herkesi memnun eden bir nitelik sunuyor. İçerisinde 100 adet maskara fırçası bulunmasıyla tek seferde edindiğiniz bir paketi uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Kaş ve kirpiklerin taranmasında etkili bir performansa sahip olan tek kullanımlık maskara fırçaları kullananlar günden güne artıyor. 


Kirpik Yapısına Göre Ne Tür Maskara Fırçası Seçmelisiniz?

Kirpikleriniz için maskara fırçası seçimi yaparken uzun, kısa, kıvrımlı veya düz olmaları nasıl bir maskara tercih etmeniz gerektiğini gösterir. Onları iyi tanımalısınız, aksi halde maskara uygulamasından istediğiniz verimi almakta zorlanırsınız. 

  • Eğer kirpikleriniz düz ve kısa ise yine düz ve ince bir uca sahip maskara fırçalarını kullanmanız gerekecektir. Bu sayede kontrolü elinize alarak kirpiklerinize istediğiniz uzunluğu, kıvrımı ve hacmi verebilirsiniz. 
  • Eğer kirpikleriniz kıvrımsız ama uzun ise bakışlarınızı düşürebilen kıvrımsız ve uzun kirpikler için kıvrımlı maskara fırçaları ideal bir tercih olacaktır. Bu sayede dolgun bir kıvrım elde ederek hacimli bakışlar sağlayabilirsiniz. 
  • Eğer kirpikleriniz birbirine yapışık ve seyrek ise özel bir uygulama gerekmektedir. Kirpik tarağı kullanıyorsanız önce kirpiklerinizi ayırmayı deneyin. Sonrasında ise kısa maskara fırçası kullanarak gereken uygulamayı yapabilirsiniz. 
  • Eğer kirpikleriniz seyrek yapıdaysa, dolgun bir görünüm elde etmeniz gerekir. Bu amaca ulaşabilmek adına yoğun kıl içeren ve kalın uçlu maskara fırçaları sizin için vazgeçilmez ürün olmalı. Maskara fırçası kalınlaştıkça kirpikleriniz de o kadar hacim alacaktır. 
  • Kirpikleriniz dolgun ancak düşük ise bakışlarınız da aynı oranda düşük kalacaktır. Bunu önlemek için tercihiniz farklı kıl uzunluklarına sahip kıvrımlı maskara fırçaları yönünde olmalıdır. Bu sayede her kıl köküne ayrı uygulama yapabilir ve bakışlarınızdaki düşüklüğü ortadan kaldırabilirsiniz. Koko Nail Tek Kullanımlık Maskara Fırçası ile kirpiklerinize ve kaşlarınıza gerekli müdahaleleri profesyonel bir dokunuş ile yapabilir ve göz makyajınızı kusursuz hale getirebilirsiniz.