HAKKIMIZDA

Güzellik uzmanı Burcu Davud tarafından kurulan, Türkiye’nin en lüks güzellik ve bakım merkezi olan Chic Nail;  2017 yılından bugüne kaliteli üretim ve uygun fiyat politikasıyla ile dünya kozmetik sektörünün en önemli kuruluşları arasında yer alan Koko Nail’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak ürünlerinin satışını ve dağıtımını yapmaktadır.

Paris'te bulunan Coco Chanel İle aynı fabrikada dünyanın en sağlıklı ve kaliteli ürünlerini üreten Koko Nail, renk kalitesiyle dünyanın ilk kalıcı oje görüntüsüne sahip olan normal ojeleri yenilikçi yaklaşımı ile  tüketiciye sunar.

En son teknoloji ile yüksek kalitede  el, ayak ve vücut bakım ürünleri üreticisi haline gelen Koko Nail'in ürünleri dünya genelinde en üst seviyede hizmet veren SPA ve güzellik salonlarında kullanılmaktadır. 

Koko Nail  Dubai başta olmak üzere bir çok ülkede kozmetik sektörü ürün tedarikçisi olarak ilk sırada yer alır. Hem perakende hem de güzellik sektöründe dünyanın sayılı kaliteli ürünlerini temin eder. 

Aynı zamanda günden güne büyüyen organizasyon yapısı, üretim ve yüksek teknolojisi ile Koko Nail bayilik sistemini de hizmete açmıştır.

Chic Nail  KOKO Nail, yenilikçiliği ve öncülüğü hedefleyen yapısıyla güvenilir ve şık ürünlerin yaratıcısı olarak hizmet vermekten gurur duyar.