82 adet sonuç bulundu.

Koko Kalıcı Oje

Özellikleri

Kolayca tek aşamada kullanılabilen özel bir kalıcı oje,
Diğer kalıcı ojelere göre çok daha hızlı uygulanır,
Baz ve top coat kullanılmadan yapılır,
İnsan sağlığına zararlı maddeler içermez,
Tırnağınıza zarar vermez,
Pigmentleri doğal içeriklidir,
İnce yapısı sayesinde zarif görünür, hafif ve esnektir,
Zamanla buharlaşma, kalınlaşma, sararma ve sertleşme yapmaz.Koko Kalıcı Ojelerin diğerlerinden farkı nedir ?

Gününüzü sürekli ojelerinizi rötuşlayarak geçirmek zorunda değilsiniz. Birkaç hafta boyunca mükemmel ve güçlü tırnakları garanti eden bir yöntem seçmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Koko Kalıcı Oje ile ortaya çıkan güzellik ile adeta meydan okuyacaksınız.

Hangi mevsim olursa olsun birçok kalıcı oje rengi sunan Koko Kalıcı Oje ile bakımlı eller ve ayaklarınızı büyük bir rahatlıkla sergilemek gibi bir şansınız var.
Koko Kalıcı Oje uygulaması kesinlikle ideal bir çözümdür, ancak bazı kadınlar tırnaklarına zarar verme korkusu ya da uygulama sonrası Koko Kalıcı Oje çıkarmak işleminde tırnaklarının zarar göreceği endişesi duyuyor. Oysa dünyanın en akıllı ve en yeni ürünleriyle yapılan Koko Kalıcı Oje uygulaması ile bu işlem çok basit ve zararsız.

Koko Kalıcı Oje Uygulaması Nasıl Uygulanır?

Günlük kullanılan ojelerden farklı olarak kalıcı oje işlemi 15-20 dakikalık bir zaman diliminde tamamlanır. Koko Kalıcı Ojelerini yaklaşık olarak 2 hafta boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğru bakım ile bu süreyi 1 aya kadar uzatabilirsiniz.

İlk Adım Manikür

Kalıcı oje aşamaları arasında ilk sırada yer alan manikürdür, kalıcı oje uygulamasını kolaylaştırır. Tırnak etine oje bulaşması gibi aksiliklere mahal vermemek adına manikür yapılması önemlidir. Manikür için manikür pedikür seti ya da manikür pensi ve tırnak eti makası kullanabilirsiniz.
Tırnak Temizliği Temiz bir tırnak, hem ojenin rengini pürüzsüz şekilde yansıtacak hem de olası bir bakteri oluşumunu engelleyecektir. Bu nedenle kalıcı ojenin yapısını etkilemeyecek krem ve losyonlar tercih ederek tırnaklarınızı temizleyebilirsiniz. Ayrıca tırnak eti itici ve tırnak eti yumuşatıcı ürünleri kullanarak daha rahat bir bakım süreci gerçekleştirebilirsiniz.

Kalıcı Oje
Uygulaması renk ve uygulama aşamalarıyla farklılık kazanan ojelerden dilediğinizi seçebilirsiniz. İnce katmanıyla tırnağınızı zarif gösterecek Koko Nail Koyu Bordo Kalıcı Oje Shahenazo, kısa sürede uygulanan formülü ile aradığınız oje olabilir. Her sürdüğünüz kat için UV ışığında 60 saniye kadar beklemek yeterli olacaktır.

Top Coat

Top Coat, oje uygulamalarında yapılan son kat oje sürümüdür. Sonrasında solüsyonla tırnakları silerek kalıcı oje işlemini sonlandırabilirsiniz. Solüsyon çeşitleri öncesi ve sonrası olarak ayrılır. Satın alırken uygulama aşamasına dikkat etmeyi unutmayınız.

Koko Kalıcı Oje nasıl çıkartılır?

Birkaç işlem ile rahatlıkla çıkarabilirsiniz. İlk olarak önerimiz; Koko Nail remover kalıcı oje çıkarıcı olacak. Koko Nail remover kalıcı oje çıkarıcı tırnaktaki ojenin üzerine uygulanarak kısa sürede tırnaklara zarar vermeden ojenin çıkarılmasına yardımcı olur.
Tırnağın üstündeki Top Coat'ın buffer törpü ile alınarak, Koko Nail Remover tırnaklara uygulanır. 5-10 dakika bekleme sonucunda tırnak eti itici ile tırnak üzerinden temizleme yapılır. İnsan sağlığına zararlı maddeler içermez. Tırnağınıza zarar vermez.
Koko Kalıcı Ojeleri çıkarmak için diğer önerimiz elektrikli törpü makinesidir. Profesyonel ve amatör kullanıma uygundur. Ergonomik tasarımı ile rahat ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.
Son olarak; Koko Kalıcı Ojeleri kendiniz; saf aseton, pamuk ve folyo yardımıyla tırnağı sararak çıkartabilirsiniz.