162 adet sonuç bulundu.

Koko Normal Oje

Özellikleri

Oje

Dünyanın ilk kalıcı oje görünümüne sahip normal ojesidir.
Hızlı kuruma süresi ve uzun süre dayanıklılığı vardır.
Uygulaması kolay, parlak görünümlü, tırnakta sararma yapmayan en yeni teknoloji ile üretilmektedir.

Bakım

Koko Base Coat Oje Koko Oje altına sürüldüğünde ojenin kalıcılığını sağlar.
Tüm tırnak yüzeyine ve tırnak uçlarına çok ince bir katman halinde sürülür, tırnağın oje tarafından lekelenmesini önler.
En yeni teknoloji ile üretilmektedir.


Nail Art

Eclat Nails Tırnak Simi eşsiz bir parlaklık ve pırıl pırıl bir efekt için üst düzey parıltı sunar.
Ufak tanecikli yapısı ile pırlanta görünümü sağlar.
Göz makyajında kullanılabilir.
Doğal veya yapay tırnaklara kolayca uygulanır.
Tırnaklara zarar vermez.Güçlü Kadınların Yansıması Koko Nail Ojeleri

İster ojeye yeni başlayan biri olun isterseniz de bu işin uzmanı olun, nereden başlayacağınız veya nasıl yeni trendleri yakalayacağınız konusunu bilmek çoğu zaman zordur. Koko Nail Ojeleri hızlı kuruyan özelliği ve geniş renk yelpazesi ile her seferinde doğru tercihler yapmanızı sağlar.
İkonik ve şehvetli oje tonları ile onlarca Koko Oje arasından kendi sanatınızı (Nail Art) yaratın. Güzel, zarif ve bakımlı görünmenin yolu en yeni teknoloji ile üretilen Koko Nail Ojelerinde yatıyor.
Koko Nail ojeleri aynı zamanda cesareti ve görünümü, cesur tırnak renkleri ve yenilikçi formüllerle kadınları güçlendirme misyonunu yansıtıyor.

 


Bakımlı Tırnakların Formülü

Bakımlı tırnaklar için Koko Base Coat Oje bulunmaz bir üründür. En yeni teknoloji ile üretilen bu ürün Koko Oje altına sürüldüğünde ojenin kalıcılığını arttırır. Ayrıca ojenin tırnak etrafında dağılmasını engeller. Güçlü bir Koko Base Coat Oje ile tırnaklarınızın en yüksek performansı elde edeceğinden emin olabilirsiniz.

 


Nail Art ile Kendi Sanatınızı Yaratın

Öncelikle tırnaklarınıza baz oje sürülür. Baz oje sürülmesinin nedeni üzerine uygulayacağınız renk ya da desenlerin daha net ve canlı görünmesidir. Koko Nail Art Tırnak Fırçası gibi ince uçlu özel fırçalar, nail art aşamasında da ojeye ya da pigmente şekil vermek için kolaylık sağlayacaktır.
İstediğiniz deseni bu ince uçlu fırçalar yardımıyla tırnaklarınıza tek tek yapmaya başlayabilirsiniz. Oje ile renkli şekiller oluşturabilir ya da Koko Nail Eclat Tırnak Simi gibi tırnak süs ürünlerini kullanarak istediğiniz süslemeyi yapabilirsiniz. Bu işlem nail art için koruyucu nitelik taşıyacak uygulamadır. Süsler ya da ojeler kuruduktan sonra koruyucu şeffaf oje sürerek nail art uygulamasını sonlandırabilirsiniz.