49 adet sonuç bulundu.

Protez Tırnak

Özellikleri


Jeller

Protez Tırnak Oluşturmak İçin Jel 15gr

Geliştirilmiş formülleri ile daha ince ve doğal görünümlü tırnaklar tasarlama rahatlığı
sunar. Özel olarak protez tırnak yapımı için tasarlanmıştır. Kendinden yayılan bir jel olup tırnağın üzerinde şekil alması kolaydır. Jel ve kalıcı oje karıştırılarak renkli jeller elde etmek mümkündür. Sararmayan, renk sabitleyici formül. Yüksek parlaklıktadır. Dayanıklı ve esnektir. Çatlama ve kırılmaya karşı dirençlidir.UV/LED cihazına uygundur.

Uygulama Solüsyonları

Kalıcı Oje/Protez tırnak öncesi natürel tırnağımıza primer uygulamasından (tırnağın
yağı alındıktan) sonra uygulanan ve yapışkanlığı sayesinde Kalıcı Oje/Protez tırnağın daha uzun
süreli tırnağınızda kalmasını sağlayan jel bazlı bir üründür. Uv işlemleri için uygundur. Primer veya base coat gibi işlem öncesinde uygulanır. Sadece hava ile kurur.

Protez Tırnak Şablonu

Protez tırnak yapımında, jelin form almasını sağlayan ve tırnağa kolaylıkla uyum sağlayan, şekil vermeye yarayan yapışkanlı kağıtlardır. Protez tırnak yapımı için çok pratik ve kolay uygulama imkanı sağlamaya yardımcı olur.

Yapıştırıcı

Uzun süreli yapışma özelliğine sahiptir. Tip ve Takma Tırnak yapıştırmak için uygundur. Yapıştıracağınız tırnağın üzerine ve kullanacağınız tırnağa bir damla damlatın. Yapıştırdığınız takma tırnağa 10 -15 dakika hafifçe basınç uygulayın. Ürün %100 orijinaldır. Tırnaklarınıza zarar vermez.

Nail Tips

Nails Ultra form yumuşak bir üst dokuya sahip ve yaratıcılığınızı sadece tek bir uç tipinden farklı olarak çeşitli şekillerde ifade etmenizi sağlayan paralel yan duvarlara sahiptir.

Protez Tırnak: Rahatlık ve Estetiğin Birleşimi…

Tırnaklarınızı uzatmak size zor geliyorsa, tırnaklarınızın görünümünden rahatsız oluyor ya da değiştirmek istiyorsanız bunu hemen yapabilirsiniz. Tırnaklar için estetik bir görünüm sunan ve güçlü tırnak etkisi yaratan protez tırnak uygulaması, Koko Nail ürünleriyle çok daha kolay ve konforlu.

Jel, dipping ve akrilik şeklinde temelde 3 ayrı şekilde uygulanan protez tırnak çeşitleri, takma tırnak gibi zor ve temkinli bir kullanım gerektirmemektedir. Kolay kullanımıyla doğal bir görünüm ve uzun vadeli bir tırnak ömrü sunmaktadır.

El ve tırnak bakımına, manikür-pedikür gibi işlemlere vakit ayıramayan kadınların öncelikli tercihi olan protez tırnak yapımı, özel formüllü jel çeşitleri ve tırnak bakım aparatları ile yapılan hazırlıklarla birlikte tırnak bakımının da aradan çıkartılmasını sağlamaktadır.

Koko Nail, sizler için protez tırnak yapımı için gereken malzemeleri bir araya getirdi. Her şeyden
önce ihtiyacınız olan bir protez tırnak seti.  Koko Nail  protez tırnak kategorisinden kendinize bir set
oluşturabilirsiniz.

Koko Nail Ultra Form Nail Tips (Tırnak Uçları)

Koko Nail protez tırnak tipleri yumuşak üst dokusuyla ve paralel yan duvarlarıyla kolayca şekillendirebileceğiniz tırnak uçlarına sahiptir.

Koko Nail Jel Fırçası

Protez tırnak uygulamasında jelin sürümü ve şekil verilmesine uygun şekilde geliştirilen jel tırnak fırçaları protez tırnak işlemi için vazgeçilmez ihtiyaçlardandır. 

Koko Nail Tip Makası

Tırnaklarınıza uygulama öncesi ya da sonrasında şekil vermek isteyeceğiniz için olmazsa olmazlardan biri de  Koko Nail Tip Makası’dır.

Koko Nail Protez Tırnak Şablonu

Kullanacağınız jelin formunu alması için ve şekil verme sırasında ihtiyaç duyacağınız yapışkanlı kağıtlar olan protez tırnak şablonu pratiklik sunmaktadır.

Star Nail 457 Starlite Jel

Protez tırnak uygulaması için vazgeçilmez ürünlerden bir diğeri olan Star Nail 457 Starlite şeffaf jel, tırnağınıza zarar vermeden, çatlama ve kırılma gibi durumlara karşı direnç gösteren bir üründür.